فروش چسب sa12

فروش چسب sa12   

کد مطلب : 608

     یکی از مهم‌ترین نکات در ساخت و نگه‌داری از یک استخر توجه به آب ‌بندی استخر است؛ این امر مهم باعث می‌شود تا از نشت کردن آب در استخر جلوگیری شود. کسانی که به استفاده از استخر علاقه دارند باید این موضوع را در نظر داشته باشند که بیشتر استخرها از سیمان ساخته شده‌اند و عایق‌بندی این نوع استخرها از کارهای ضروری برای محافظت از استخر است.  

خرید کربوکسیلات پودری باکیفیت

خرید کربوکسیلات پودری باکیفیت   

کد مطلب : 607

     فوق روان کننده های بتن امروز نقش انکار ناپذیری در اجرای سازه های بتنی دارند. فوق روان کننده های بتن به دو صورت پودری و مایع عرضه می گردند. به صورت معمول  نوع مایع آن برای اجرای سازه های بتنی و نوع پودری آن برای ساخت محصولات پیش ساخته و یا تولیدات مشابه استفاده می شوند. از بهترین و کارآمدترین فوق روان کننده های پودر ، فوق روان کننده بر پایه کربوکسیلات می باشد. این محصولات در گروت ها ، ترمیم کننده ها ، ملات های خودتراز ، قطعات پیش ساخته و کارخانه های گچ سازی استفاده می شوند.

واتراستاپ هیدروفیلی تهران

واتراستاپ هیدروفیلی تهران   

کد مطلب : 606

     واتراستاپ هیدروفیلی و بنتونیتی عملکرد واتراستاپ های هیدروفیلی و بنتونیتی بر مبنای افزایش حجم و انسداد محل نفوذ آب و مایعات در درزهای بتن می باشد. این واتراستاپ ها که بر مبنای پلیمرهای خاص اصلاح شده می باشند در مجاورت آب افزایش حجم سیصد تا چهارصد درصدی داده و باعث جلوگیری از نفوذ مایعات در درون و یا خارج سازه می گردند.

الیاف پ پ در شیراز

الیاف پ پ در شیراز   

کد مطلب : 605

      الیاف پلی پروپیلن بتن جهت تقویت و مسلح کردن بتـن و مخلوط سیمانی و گچ می باشد ، مصرف الیاف پلی پروپیلن بتن باعث افزایش مقاومت خمشی ، کششی ، برشی و سایشی می شود . الیاف پلی پروپیلن هنگام مخلوط شدن به بتـن باعث ته نشین شدن و افزایش وزن بتـن نمی شود . و محیط قلیایی بتـن را از بیـن می برد ، الیاف پلی پروپیلن بتن با دو برش 12 و 18 میلی متـر جهت مصارف بتـن و با برش طولی 6 میلی متر جهت ملات های گچی و نازک تولید می شود.

ماستیک پلی یورتان شیراز

ماستیک پلی یورتان شیراز   

کد مطلب : 604

     ماستیک پلی یورتان در واقع یک درزگیر الاستومری تک جزئی است که در رطوبت هوا و در دمای معمول (دمای اتاق) خشک می شود. از ماستیک پلی یورتانی برای درزگیری و چسبانن میتوان استفاده کرد. پس میتوان گفت که ماستیک های پلی یورتان به عنوان چسب درزگیر مورد استفاده قرار می گیرد. مهمترین دلیل یا ویژگی که سبب می شود ماستیک پلی یورتان کاربرد زیادی داشته باشد، خاصیت الاستیسیته مناسب و در عین حال قدرت چسبندگی ماستیک پلی یورتان بر روی سطوح متفاوت می باشد. ماستیک پلی یورتان مقاومت خوبی در برابر ضربه و ارتعاشات و لرزش دارد

هاردملات طوسی و رنگی

هاردملات طوسی و رنگی   

کد مطلب : 603

     کفپوشی است که هم   در برابر سایش بسیار مقاوم است و  هم مانند بتن رنگی باید بر روی بتن تازه اجرا شود و اگر در محلی  می خواهید انجام دهید که بتن آن قدیمی است باید ابتدا 8 تا 10 سانتی متر بتن تازه ریخت و بعد کفپوش  را اجرا کرد و این را هم بدانید که اگر 12 ساعت از اجرای بتن تازه بگذرد دیگر روی آن کفپوش هارد ملات اجرا نمی شود.

میان بولت پلاستیکی و فلزی

میان بولت پلاستیکی و فلزی   

کد مطلب : 602

      جهت بتن ریزی انواع دیوارهای بتنی اعم از دیوارهای برشی ، دیواره مخازن ، استخرها ، کانالهای انتقال آب ، تونل ها ، سدها و ... باید عملیات قالب بندی مناسب با ضخامت و قطر دیواره و نوع کاربری انجام شود . تقریباً در 95 درصد سیستم های قالب بندی دیوار، جهت مهار فشارهای هیدرواستاتیکی بتن در هنگام بتن ریزی ، می بایست تمهیدات لازم برای مهار قالبها جهت جلوگیری از باز شدن قالبها و از هم گسیخته شدن آنها اندیشید

انواع روان کننده بتن

انواع روان کننده بتن   

کد مطلب : 601

      از دهه 30 میلادی، مواد روان‌کننده و خواص آن در بتن شناخته شدند و قبل از رواج کاربرد این مواد در بتن، امکان تغییر کارایی بتن فقط با تغییر مقدار آب و نسبت آب به سیمان متصور بود. اگر عیار سیمان ثابت نگه داشته شود، با افزایش مقدار آب کارایی زیاد می‌گردد، اما افزایش نسبت آب به سیمان کاهش مقاومت و دوام بتن را به همراه خواهد داشت. همچنین در صورت ثابت نگه داشتن نسبت آب به سیمان، باید عیار سیمان هم زیاد شود که در این حالت نیز افزایش سیمان در مخلوط باعث مشکلاتی مانند جمع‌شدگی زیاد، گرمازایی و ... می‌گردد. با شناخت مواد روان‌کننده و رواج مصرف آن تحول بزرگی در صنعت بتن رخ داد و افزایش کارایی بتن بدون تغییر در نسبت آب به سیمان و دستیابی به مقاومت و دوام مناسب امکان‌پذیر شد.